HOMEOPĀTISKAIS MĀJAS ĀRSTS

Piedāvājam iepazīties ar izcilās latviešu ārstes homeopātes un skolotājas Rasmas Kalniņas grāmatu „Homeopātiskais mājas ārsts”.
Grāmata ir praktisks ceļvedis, kas slimības gadījumā ļaus ātri atrast piemērotākos ārstniecības līdzekļus, lai atvieglotu pacienta stāvokli. Grāmata iepazīstina ar homeopātijas attīstības vēsturi, ārstēšanas principiem un metodēm.

Ārste homeopāte Rasma Kalniņa 1932-2016

Rasma Kalniņa ir aizsākusi lielisku un ļoti būtisku praksi – homeopātiskās literatūras izdošanu latviešu valodā. Grāmata „Homeopātiskais mājas ārsts” ir viņas ilggadējā darba un pieredzes rezultāts. Tā ir vērtība, kas būs noderīga gan ārstiem, gan pacientiem.

Inguna Vecvagare, ārste – homeopāte,

Latvijas Homeopātu asociācijas prezidente


Rasma Kalniņa ir ieguldījusi milzīgu darbu, attīstot un skolojot mūsdienu Latvijas homeopātu paaudzi. Viņas grāmata viegli un ērti palīdzēs orientēties homeopātisko preparātu klāstā un labāk izprast to pielietojumu. Tomēr aicinu neaizrauties ar pašārstēšanos, un slimības gadījumā vislabāk ir uzklausīt ārsta homeopāta padomu.

Anna Kaļķe, ārste homeopāte

Pēdējos gados interese par homeopātiju pasaulē un arī Latvijā arvien pieaug, kas ir apsveicami. Taču cilvēkiem ne vienmēr pie rokas ir uzticams informācijas avots par homeopātijas pielietojumu, kas ir plašs un ļoti daudzveidīgs. Protams, vislabāk homeopātiskās zāles izvēlēties, konsultējoties ar ārstu homeopātu. Taču, ja kādu apstākļu dēļ tas nav iespējams, grāmata būs labs sabiedrotais veselības uzlabošanā.

Dace Gaile, ārste homeopāte

PLAUŠU KARSOŅA ĀRSTĒŠANA

PLAUŠU KARSOŅA ĀRSTĒŠANA

Derīgi visi iepriekšminētie pretdrudža līdzekļi (sākuma stadijā) un pretklepus līdzekļi, ja simptomi atbilst. Veciem cilvēkiem ar sastrēgumiem plaušās, it sevišķi gulošiem, ieteicams dot klāt Arnica D3 vai Crataegus compl. Pa 10 pilieniem 2 reizes dienā. Tāpat otrā stadijā, kad sāk atdalīties strutaini gļotainas krēpas (bieži vien gan krēpu nav) un liels vājums, jādod Rhus. tox. 6 pa 10 pilieniem 1 reizi dienā. Ja asinsrite ir vāja un liels nespēks, dodams

Veratrum alb. D4 – baltais čemeriņš Deva: pa 10 pilieniem 1-3 reizes dienā.

Arī atveseļošanās stadijā spēku atjaunošanai labi palīdz homeopātiskās zāles.

Chininum arsenicosum D4 – arsēnskābais hinīns

Spēcinošs, tonusu atjaunojošs līdzeklis, uzlabo ēstgribu pēc visām novājinošām slimībām.

Deva: pa 10 pilieniem 2 reizes dienā, labāk pirms ēšanas.

Avena sativa D1 – auzas

Derīgs nervozām, novājinātām personām un bērniem ar sliktu ēstgribu. Sevišķi ieteicams, ja ir slikts miegs (pirms gulētiešanas pa 10-15 pilieniem).

Deva: pa 10 pilieniem 3 reizes dienā pirms ēšanas.

Sulfur jodatum D6 – sēra jodīds
Labi noder seku novēršanai pēc akūta un hroniska plaušu karsoņa.

Simptomi: slimnieks nomākts, neapmierināts, mostas naktī ap pl. 3. Vienmēr šķiet, ka nav pilnīgi izklepojies. Saistaudu vājums, bieži ir dažādi ādas izsitumi, nieze, sastrutojumi.

Deva: pa 1 tabletei 2 reizes dienā.

Kalium jodatum D3 – kālija jodīds
Palīdz šķidrināt krēpas, attīra bronhus no tām.

Simptomi: krēpas pelēcīgas, kā ziepju putas ar saldu vai sāļu garšu. Spiediens un smagums sirds rajonā. Slimnieka stāvoklis pasliktinās mitrumā, aukstumā un guļot uz slimās puses. Labāk kustoties un svaigā gaisā.

Deva: pa 10 pilieniem 2 reizes dienā.

Calcium fluoricum 6 – kalcija fluorāts

Ļoti ieteicams atveseļošanas stadijā, jo atjauno plaušu audu elastību. Palīdz uzsūkties palielinātiem limfmezgliem.

Deva: pa 10 pilieniem 2 reizes dienā.

Par homeopātisko preparātu iegādi vairāk uzzini šeit:
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.
Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu.
© SIA Homeopātija