HOMEOPĀTISKAIS MĀJAS ĀRSTS

Piedāvājam iepazīties ar izcilās latviešu ārstes homeopātes un skolotājas Rasmas Kalniņas grāmatu „Homeopātiskais mājas ārsts”.
Grāmata ir praktisks ceļvedis, kas slimības gadījumā ļaus ātri atrast piemērotākos ārstniecības līdzekļus, lai atvieglotu pacienta stāvokli. Grāmata iepazīstina ar homeopātijas attīstības vēsturi, ārstēšanas principiem un metodēm.

Ārste homeopāte Rasma Kalniņa 1932-2016

Rasma Kalniņa ir aizsākusi lielisku un ļoti būtisku praksi – homeopātiskās literatūras izdošanu latviešu valodā. Grāmata „Homeopātiskais mājas ārsts” ir viņas ilggadējā darba un pieredzes rezultāts. Tā ir vērtība, kas būs noderīga gan ārstiem, gan pacientiem.

Inguna Vecvagare, ārste – homeopāte,

Latvijas Homeopātu asociācijas prezidente


Rasma Kalniņa ir ieguldījusi milzīgu darbu, attīstot un skolojot mūsdienu Latvijas homeopātu paaudzi. Viņas grāmata viegli un ērti palīdzēs orientēties homeopātisko preparātu klāstā un labāk izprast to pielietojumu. Tomēr aicinu neaizrauties ar pašārstēšanos, un slimības gadījumā vislabāk ir uzklausīt ārsta homeopāta padomu.

Anna Kaļķe, ārste homeopāte

Pēdējos gados interese par homeopātiju pasaulē un arī Latvijā arvien pieaug, kas ir apsveicami. Taču cilvēkiem ne vienmēr pie rokas ir uzticams informācijas avots par homeopātijas pielietojumu, kas ir plašs un ļoti daudzveidīgs. Protams, vislabāk homeopātiskās zāles izvēlēties, konsultējoties ar ārstu homeopātu. Taču, ja kādu apstākļu dēļ tas nav iespējams, grāmata būs labs sabiedrotais veselības uzlabošanā.

Dace Gaile, ārste homeopāte

NOBEIGUMS

Šajā nelielajā grāmatiņā minēta tikai tās saslimšanas un pretlīdzekļi, kurus iespējams izvēlēties pašam. Ja slimība šeit nav minēta, nepieciešams aiziet pie ārsta, kurš izrakstīs vajadzīgās homeopātiskās zāles. Arī jau aprakstītajos gadījumos ārsts katram pacientam var nozīmēt pilnīgi citas zāles nekā šeit minēts. Taču tās būs katrā individuālā gadījumā vispiemērotākās, jo homeopātija ārstē slimnieku (cilvēku ar visām viņa sūdzībām un traucējumiem), nevis atsevišķu slimību vai diagnozi. Homeopātiskām zālēm ārkārtīgi reti novērojama nevēlama blakusiedarbība. Tās ieteicamas bērniem, kuri slimo ar hroniskiem vai astmatiskiem bronhītiem, limfātisko diatēzi, nervozitāti, kā arī tad, ja bērniem ir slikta ēstgriba, naktīs urīna nesaturēšana un sitas sūdzības.

Tā kā homeopātiskās zāles var uzglabāt ilgu laiku, vēlams katrā mājā turēt homeopātisko zāļu aptieciņu pirmajai nepieciešamībai. Minētās zāļu devas domātas pieaugušiem; bērniem jādod attiecīgi mazāk pilienu.

Par homeopātisko preparātu iegādi vairāk uzzini šeit:
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.
Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu.
© SIA Homeopātija