HOMEOPĀTISKAIS MĀJAS ĀRSTS

Piedāvājam iepazīties ar izcilās latviešu ārstes homeopātes un skolotājas Rasmas Kalniņas grāmatu „Homeopātiskais mājas ārsts”.
Grāmata ir praktisks ceļvedis, kas slimības gadījumā ļaus ātri atrast piemērotākos ārstniecības līdzekļus, lai atvieglotu pacienta stāvokli. Grāmata iepazīstina ar homeopātijas attīstības vēsturi, ārstēšanas principiem un metodēm.

Ārste homeopāte Rasma Kalniņa 1932-2016

Rasma Kalniņa ir aizsākusi lielisku un ļoti būtisku praksi – homeopātiskās literatūras izdošanu latviešu valodā. Grāmata „Homeopātiskais mājas ārsts” ir viņas ilggadējā darba un pieredzes rezultāts. Tā ir vērtība, kas būs noderīga gan ārstiem, gan pacientiem.

Inguna Vecvagare, ārste – homeopāte,

Latvijas Homeopātu asociācijas prezidente


Rasma Kalniņa ir ieguldījusi milzīgu darbu, attīstot un skolojot mūsdienu Latvijas homeopātu paaudzi. Viņas grāmata viegli un ērti palīdzēs orientēties homeopātisko preparātu klāstā un labāk izprast to pielietojumu. Tomēr aicinu neaizrauties ar pašārstēšanos, un slimības gadījumā vislabāk ir uzklausīt ārsta homeopāta padomu.

Anna Kaļķe, ārste homeopāte

Pēdējos gados interese par homeopātiju pasaulē un arī Latvijā arvien pieaug, kas ir apsveicami. Taču cilvēkiem ne vienmēr pie rokas ir uzticams informācijas avots par homeopātijas pielietojumu, kas ir plašs un ļoti daudzveidīgs. Protams, vislabāk homeopātiskās zāles izvēlēties, konsultējoties ar ārstu homeopātu. Taču, ja kādu apstākļu dēļ tas nav iespējams, grāmata būs labs sabiedrotais veselības uzlabošanā.

Dace Gaile, ārste homeopāte

CUKURSLIMĪBAS ĀRSTĒŠANA

Arī šī slimība pēdējos gados kā jauniem, tā veciem cilvēkiem sastopama arvien biežāk. Šeit minētie līdzekļi ieteicami viegla diabēta gadījumā, taču tie var noderēt kā palīglīdzekļi arī smagākos gadījumos. Noteikti jāturpina lietot agrāk izrakstītās zāles un jāievēro diēta. Nedrīkst pārtraukt insulīna injicēšanu un atmest tabletes, jākontrolē cukura līmenis asinīs un urīnā.

Homeopātiskie līdzekļi daudzos gadījumos palīdz novērst diabēta blakusparādības – polineirītus, gangrēnu u. c.

Arsenicum album 30 – Acidum arsenicosum anhydricum – arsēnpaskābe, baltais arsēna oksīds

Simptomi: izteiktas slāpes, liela apetīte, mute sausa, vājums, novājēšana, bailes un depresija. Var būt ekzēmas un furunkuli.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā, akūtā gadījumā – pa 5 pilieniem ik pēc 1-2 stundām

Acidum phosphoricum D3 – fosforskābe

Simptomi: vāja nervu sistēma, nogurums, slāpes, vemšana, caureja. Urīna daudz, tas izskatās kā piens, pārvilkts ar tauku plēvīti.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā

Natrium sulfuricum 6 – nātrija sulfāts (glaubersāls)
Ļoti labvēlīgi ietekmē organisma vispārējo stāvokli.

Simptomi: urīna maz, urinēšana bieža ar dedzināšanu. Dzīves apnikums. Aknu un žultspūšļa slimības. Labi lietot kopā ar Lycopodium 6.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.

Secale cornutum D4 – melnie rudzu graudi

Simptomi: cilvēks novājē, neraugoties uz labu ēstgribu. Liels nogurums, izsalkums, slāpes, daudz urīna, tas var saturēt olbaltumu. Tā kā šis līdzeklis noņem asinsvadu spazmas, to labi lietot asinsrites traucējumu novēršanai kājās, pat, ja draud gangrēna. Jālieto ilgstoši.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.

Kreosotum 6 – kreozots

Samazina diabēta sekas: niezi, it sevišķi dzimumorgānu, ārstē kataraktu, uzlabo asinsriti rokās un kājās, kā arī atmiņu. Var būt sāpes krustos. Urīna daudz, tas smirdīgs un duļķains.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.

Acidum sulfuricum D3 – sērskābe

Simptomi: ļoti liels nogurums, vājums, cilvēks tik tikko var nostāvēt kājās, stipri svīst, bet sviedri neož. Iekšējā trīce, liela ēstgriba un slāpes. Daudz urīna. Pārsvarā caureja. Cilvēks izskatās novecojis, agri nosirmo.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.

Plumbum aceticum 6 – etiķskābais svins

Simptomi: liels izsalkums, slāpes, čūlas mutē, novājēšana, pastāvīgi aizcietējumi. Liels vājums, var būt impotence, nieru slimības, izteikta ateroskleroze, paaugstināts asinsspiediens.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.

Uranium nitricum 6 – urāna nitrāts

Simptomi: vispārējs vājums, novājēšana, salīgums, Liela ēstgriba, aizcietējumi. Vienmēr sausa mute, tāpēc slāpes. Daudz urīna, tas ož pēc zivīm. Siekalošanās. Impotence. Urīnā var būt olbaltums.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.

Par homeopātisko preparātu iegādi vairāk uzzini šeit:
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.
Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu.
© SIA Homeopātija