HOMEOPĀTISKAIS MĀJAS ĀRSTS

Piedāvājam iepazīties ar izcilās latviešu ārstes homeopātes un skolotājas Rasmas Kalniņas grāmatu „Homeopātiskais mājas ārsts”.
Grāmata ir praktisks ceļvedis, kas slimības gadījumā ļaus ātri atrast piemērotākos ārstniecības līdzekļus, lai atvieglotu pacienta stāvokli. Grāmata iepazīstina ar homeopātijas attīstības vēsturi, ārstēšanas principiem un metodēm.

Ārste homeopāte Rasma Kalniņa 1932-2016

Rasma Kalniņa ir aizsākusi lielisku un ļoti būtisku praksi – homeopātiskās literatūras izdošanu latviešu valodā. Grāmata „Homeopātiskais mājas ārsts” ir viņas ilggadējā darba un pieredzes rezultāts. Tā ir vērtība, kas būs noderīga gan ārstiem, gan pacientiem.

Inguna Vecvagare, ārste – homeopāte,

Latvijas Homeopātu asociācijas prezidente


Rasma Kalniņa ir ieguldījusi milzīgu darbu, attīstot un skolojot mūsdienu Latvijas homeopātu paaudzi. Viņas grāmata viegli un ērti palīdzēs orientēties homeopātisko preparātu klāstā un labāk izprast to pielietojumu. Tomēr aicinu neaizrauties ar pašārstēšanos, un slimības gadījumā vislabāk ir uzklausīt ārsta homeopāta padomu.

Anna Kaļķe, ārste homeopāte

Pēdējos gados interese par homeopātiju pasaulē un arī Latvijā arvien pieaug, kas ir apsveicami. Taču cilvēkiem ne vienmēr pie rokas ir uzticams informācijas avots par homeopātijas pielietojumu, kas ir plašs un ļoti daudzveidīgs. Protams, vislabāk homeopātiskās zāles izvēlēties, konsultējoties ar ārstu homeopātu. Taču, ja kādu apstākļu dēļ tas nav iespējams, grāmata būs labs sabiedrotais veselības uzlabošanā.

Dace Gaile, ārste homeopāte

GRIPAS ĀRSTĒŠANA

Ņemot vērā atbilstošo simptomātiku, derīgi visi iepriekšminētie pretdrudža līdzekļi un vēl sekojošie:

Causticum 6 – Causticum Hahnemanni – dzēstie kaļķi, kas izšķīdināti kālija nitrātā Ieteicams, ja slimība ieilgusi. Jālieto ilgstoši.

Simptomi: iekaisums galvenokārt augšējos elpošanas ceļos ar sausu klepu un stipru aizsmakumu, it sevišķi no rīta kakls ļoti sāpīgs, sāpju dēļ gandrīz neko nevar norīt. Slāpes pēc auksta ūdens. Klepojot nesatur urīnu.

Deva: pa 5 pilieniem ik pēc 2-3 stundām.

Eupatorium D4 – Eupatorium perfoliatum – krastkaņepes
Viens no labākajiem pretgripas līdzekļiem.

Simptomi: drudzis, vispārējs vājums, sāpes visā ķermenī un salauztības sajūta, klauvējošas galvassāpes, iesnas, sāpīgs, kairinošs klepus līdz vemšanai.

Deva: pa 10 pilieniem 5-6 reizes dienā.

Mercurius solubilis D4 – Mercurius solubilis Hahnemanni – melnais dzīvsudraba oksiduls

Simptomi: ļoti izteikts bronhīts ar daudz dzeltenzaļām, gļotainām krēpām. Drudzis nav sevišķi izteikts. Sviedri smirdīgi, nedod atvieglojumu. Slimnieks sliktāk jūtas naktī.

Deva: pa 1 tabletei 3-4 reizes dienā.

Rhus toxidendron D6 – sumaks
Arī viens no labākajiem pretgripas un saaukstēšanās slimību ārstēšanas līdzekļiem.

Simptomi: izteikts drudzis, augšējo elpošanas ceļu katars, stipras sāpes visos locekļos, uzlabošanās- pēc kustībām, tāpēc slimnieks ir nemierīgs, bieži grozās gultā, tirpas.

Deva: pa 10 pilieniem 4 reizes dienā.

Rumex crispus D4 – skābenes

Simptomi: gripas laikā izteikts balsenes iekaisums ar kutinošu klepu, kurš samazinās siltumā, turpretī aukstumā pastiprinās. Ir tāda sajūta, ka kutinošais klepus it kā „sēž” krūšu augšdaļā.

Deva: pa 10 pilieniem 3-4 reizes dienā.

Camphora Rubini – 50% kampara spirta šķīdums Derīgs pašā gripas sākuma periodā un profilaktiski. Parasti novērš gripas tālāko attīstību.

Simptomi: āda bāla, vēsa, auksti sviedri, iekšējs karstums, bet negrib apsegties. Lielas slāpes. Labāk izsvīst dziļā miegā.

Deva: profilaktiski aukstā gadalaikā (no rīta pa 3-5 pilieniem uz cukura graudiņa), kā arī parādoties pirmajām gripas pazīmēm: pa 5 pilieniem ik pēc ½-2 stundām uz cukura graudiņa.

Par homeopātisko preparātu iegādi vairāk uzzini šeit:
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.
Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu.
© SIA Homeopātija